Web Tasarım - Unique Dijital

Web Tasarım

Unique Dijital olarak dijital dünyada var olmanız için uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere web tasarımı, yazılımı ve buna bağlı diğer tasarım hizmetlerini sunuyoruz. Hizmetlerimizi sunarken günümüz trendlerini takip ediyor aynı zamanda marka ve kurumsal kimliğinize de uygun olmasına dikkat ediyoruz.

Size Neler Sunuyoruz?

 

Özgün Tasarım

Kolay Yönetim Paneli

Mobil Uyumluluk

Güvenlik – Yedekleme

 

Nasıl Yapıyoruz

 

Unique Dijital olarak kurumsal web sitesi veya e-ticaret projelerimizde öncelikle markanızı detaylı bir şekilde inceliyor ve analiz ediyoruz. Daha sonra firmanızın tasarım diline ve günümüz trendlerine uygun olacak şekilde, hedef ve isteklerinize bağlı kalarak projenin tasarım sürecine başlıyoruz. Süreç içerisinde kolay algılanabilir ve kullanışlı bir şekilde tasarımlarımızı oluşturuyoruz. Web site yapım süreci içerisinde sizi sitenizin durumu hakkında bilgilendiriyoruz. Yine süreç içerisinde sizden gelen içerikler ile birlikte veya sipariş aşamasında belirtilmesi halinde sizin için hazırladığımız içerikler ile sitenizi oluşturuyor ve SEO’ya uygun bir şekilde sitenizi tamamlıyoruz.

 

 

Detaylar Siteniz İçin Kritik Olabilir!

Teknoloji hızla gelişirken firmanızın ve hedeflerinizin de bu hıza yetişmesi için ihtiyaç duyduğunuz tek şey doğru yazılım ve tasarım hizmetiyle oluşturulmuş bir web sitesi olabilir. Bunu sağlamak için siteniz oluşturulurken püf noktalara dikkat etmek oldukça kritiktir. Aksi halde siteniz amacına uygun veya ulaşılır olmayabilir.

Siteniz oluşturulurken modern ve günümüz trendlerine uygun olması, kolay algılanabilir fontlarla ve ilgi çekici görsellerle tasarlanması bu püf noktalardan bazılarıdır. Ancak bunlar kadar sitemizin iskeletini oluşturan yazılımlar da önemlidir. Siteniz için güncellemeler yapmak ve içerikleri değiştirmek gibi işlevleri yapabileceğiniz siteler her zaman güncel kalmanızı sağlayacaktır. Siteniz için önemli olan bir diğer konu ise mobil ve diğer cihazlara uyumlu olmasıdır.

Teknolojinin hızlı gelişmesi ile birlikte firmanızın ve hedeflerinizinde bu hıza yetişmesi gerekiyor. Unique Dijital ile trendlere uygun bir şekilde hazırladığımız web siteniz ile rakiplerinizin her zaman önünde olun. Hızlı, mobil uyumlu ve kolay yönetilebilir alt yapımız ile her zaman güncel kalın.

top