Sosyal Medya Reklamları - Unique Dijital
HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları İle Markanızı Öne Çıkarın

Unique Dijital olarak markanızın ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinizle buluşturuyor, Facebook, Instagram, Linkedin ve diğer tüm dijital mecralarda markanızı ve hizmetlerinizi öne çıkarıyoruz. Rakiplerinizin önüne geçmek veya yeni pazarlara açılmak Unique Dijital ile çok kolay!

Sizin İçin Neler yapıyoruz?

Kurulum

Reklam Hesabınızı Kuruyoruz

Planlama

Kampanyalarınızı planlıyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Rapor

Her ayın sonunda şeffaf bir şekilde raporluyoruz.

Doğru Reklam İle Hedef Kitlenize Ulaşın

Facebook reklamları, Instagram reklamları ve Linkedin reklamları ile markanızı hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Firmanız için hazırladığımız strateji ve hedef kitle ile reklamlarınızı doğru zamanda doğru kişilere gösteriyoruz. Bu şekilde reklamlarınızı dönüşüm odaklı hazırlayarak satışlarını artıyoruz.

Facebook ve Instagram İle Markanız Hedef Kitlenize Ulaşsın

Facebook ve Instagram reklamları ile sizin için tasarladığımız görsel, video ve sizin için özel hazırladığımız hedef kitleye markanızı ve hizmetlerinizi gösteriyoruz. Satış odaklı hazırladığımız özel hedef kitle ile sitenize gelen kişilerin müşteriniz olması bizimle artık çok daha kolay.

Yeniden Pazarlama Reklamları İle Kendinizi Hatırlatın

Web Sitemize reklam veya organik yollardan gelen kişilere Facebook, Instagram reklamları ile kendinizi hatırlatın. Bu şekilde web sitenize gelmiş, ürün ve hizmetlerimizle ilgilenen fakat ilk aşamada satın alma kararı verememiş müşterileriniz kaçırmayın. Ürün ve hizmetlerinizi tekrar tekrar hatırlatarak web site ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürün.

LinkedIn Reklamları İle Markanız Hedef Kitlenize Ulaşsın

Linkedin reklamları ile sizin için tasarladığımız görsel, video ve sizin için özel hazırladığımız hedef kitleye markanızı ve hizmetlerinizi gösteriyoruz. Satış odaklı hazırladığımız özel hedef kitle ile b2b satışlarınızı arttırmak ve sitenize gelen kişilerin müşteriniz olması Unique Dijital ile artık çok daha kolay.

Dijital Dünyaya Adım Atın

Unique Dijital olarak size özel hazırladığımız strateji ve kampanyalar ile sizde dijital dünyada yerinizi alın. Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan kişilere ulaşıp satışlarınızı arttırın.

Siz İşlerinizle İlgilenirken profesyonel ekibimiz reklamlarınızı yönetsin

Profesyonel ekibimizle özen ile sizin için oluşturduğumuz strateji ile Google reklam hesaplarınızı kuruyoruz, planlıyoruz. Hazırladığımız kampanyaları takibini yapıp her gün optimize ediyor ve paranızın boşa gitmemesini sağlıyoruz. Bunun sonucunda her ayın sonunda detaylı bir şekilde raporluyoruz.

top