Kreatif Hizmetler - Unique Dijital

Markanın Kalbi Kreatif Hizmetlerden Geçer

Kreatif hizmetler, marka imajınıza uygun tasarım dili ve verdiğiniz brieflerle markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtan veya çalışma alanı içerisindeki yönlendirme gibi her türlü grafik tasarım öge ihtiyacını karşılayan ürün ve araçların tümüdür.

Markanın yolculuğu boyunca attığı ilk adım kreatif hizmetlerden logo ile başlar. Bu hizmetler markanızı kurduğunuz ilk andan itibaren tutundurmak ve tanıtmak için ihtiyaç duyacağınız hizmetlerdir. Sonrasında ise sizi büyütüp geliştirecek ve fark edilebilir kılacaktır. Markanız var olduğu sürece onu yaşatacak ve müşterilerinize adeta bir canlı gibi varlığını hissettirecek ve onlara kendini hatırlatacak şey yine kurumsal kimliği ve aldığı kreatif hizmetleridir.

Markanızında Kimliği Olmalı!

Aynı alanda hizmet veren veya üretim yapan birçok firma bulunsa da hepsi kendi içerisinde bireyler gibi özeldir ve farklıdır. Bu farklılık onu rakiplerinden öne taşıyan güçlü bir yanı, bir özelliği, temsil ettiği veya değer verdiği kavramlar gibi birçok şey olabilir. Bu ayırt edici özellikleri firmanın ruhunu ve kişiliğini oluşturur. Bunları ele alıp ürün ve hizmetle birlikte vurgulamak ve rakip firmalardan farklı olduğunu öne çıkartmak için firmanın kurumsal bir kimliğe ihtiyacı vardır.

Kurumsal kimlik aynı zamanda işleyişi kolaylaştırır. Markanızı ve oradaki konumuzla kendinizi tanıtacağınız bir kartvizit tasarımından iş yerinizdeki yaka kartınıza kadar hepsi logonuzun da içerisinde bulunduğu kurumsal kimliğinizde mevcut olabilir. Bunu çalışma alanınız ve ihtiyacınıza göre şekillendirerek bir e-mail imzası veya dijital bir kartvizit ile de yeterli görebilirsiniz.

Destek Olduğumuz Kreatif Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik: Logo, kartvizit, e- mail imzası, yaka kartı, antetli kâğıt, zarf…

Promosyon Ürünleri: Magnet, kitap ayracı, rozet, bloknot, kalem, el dezenfektanı…

Basılı Tanıtım Çalışmaları: El ilanı, broşür, katalog, afiş, poster

İstediğiniz Kadar Destek!

Hizmetlerin içeriği kullanım alanlarına ve amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Unique Dijital olarak, sunduğumuz hizmetlerimizle ihtiyacınıza uygun platformu, bütçenizi ve briefinizi göz önünde bulundurarak size en uygun kreatif hizmet desteğini sağlıyoruz. Üstelik desteğimizi ne kadar isterseniz! Yani bunun için sadece tasarım aşamasını yapabilir veya basılı sürecini de gerçekleştirebiliriz!

top