Sosyal Medya Yönetimi

Dijital Dünyada Var Olun 

Sosyal medya paylaşımları, markanızı potansiyel ve mevcut müşterilerinizle buluşturarak marka itibarınızı oluşturmakla birlikte güvenilir ve kalıcı etkileşimi de sağlamaktadır. Unique Dijital olarak bizler etkileşimde bulunduğumuz her türlü veriyi analiz ederek dijital dünyadaki sesi oluyoruz.  Markanızı doğru stratejilerle geliştirerek görsel ve işitsel olarak müşterilerinizle buluşturuyoruz.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

3209381 Application Article Content Form Paper Icon 1

İçerik

İçerik Planlama

185046 Graphic Tablet Design Tablet Icon 1

Tasarım

Hareketli ve Sabit Tasarımlar

6358124 Analysis Business Chart Graph Marketing Icon

Analiz

Sosyal Medya Yönetimi ve Analizi

Sosyal Medya Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?

Rakip firma ve hedef kitle analizi yaparak içeriklerinizi planlıyor, markanıza özel bir tasarım dili ve kimliği ile analizlerimizi sentezleyerek içerik üretiyoruz. Markanızı, sizin için uygun olan dijital mecralarda görseller ve doğru stratejilerle yönlendiriyoruz. Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle markanızı etkileşim halinde tutuyoruz. Paylaştığımız her verinin analizini yaparak maksimum etkileşim sağlıyor ve doğru hedef kitleye ulaşıyoruz.

Bir Gönderiden Çok Daha Fazlası

Hepimiz sosyal medya kullanıcısı olabiliriz ancak markalar için bu durum sosyal medya kullanımından çok daha fazlası! Sosyal medya yönetimi müşterilerinizin gördüğü tek bir gönderiden oluşmamaktadır. Bizler sosyal medya gönderilerinizi sürdürülebilir ve birlikte uyumlu şekilde üretiyoruz. Hareketli/sabit görseller hazırlarken sizin için önemli olan kavramları kullandığımız metinler ve içeriklerle oluşturuyoruz. Bu sayede sadece ürün veya hizmetinizi tanımlamıyor aynı zamanda markanızın değerlerini yansıtıyoruz.

Müşteri İle Doğrudan İletişim

Sosyal medyanız, müşterilerinizin sizi tanıması ve aklındaki soru işaretlerini gidermesi için başvuracağı adreslerden biridir. Doğru ve sürekli sosyal medya yönetimi sayesinde kişiler sizinle etkileşim halinde olur. Merak ettiklerini sorabilir, ürün ve hizmetinizi geliştirecek anketlere, soru-cevap etkinliklerine katılabilir veya yorum yapabilir. Bu sayede yüz yüze ulaşamayacağınız birçok kişiyle doğrudan iletişim içerisinde olursunuz. Ayrıca ürün ve hizmetinizle ilgili oluşan birçok problemi veya memnuniyeti kullanıcı deneyiminin yorumu sayesinde öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya Yonetimi 3

Marka Yolculuğunuzda Güvenilir Adımlar Atın

Sosyal medyanızı aktif kullanarak ve kitlenizle iletişime geçerek markanızı geliştirecek veriler elde edebilirsiniz. Bu sayede pazar araştırmasının bir bölümüne dahil olan sosyal medyanızla stratejiler üretmek ve ileriye yönelik adımlar atmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

Sunacağınız yeni ürün veya hizmetin tanıtımı için sosyal medyanızı kullanabilir ve herhangi bir hakkında müşterilerinize doğrudan sorular yönelterek kullanım, tüketim, memnuniyet, tüketici bilgisi gibi birçok veriyi elde edebilirsiniz.

Unique Dijital
Unique Dijital olarak, dijital dünyada markaları benzersiz fikir ve hizmetlerimiz ile temsil ediyoruz. Markanızı en doğru şekilde konumlandırıyor, hedef kitleye ulaştırıyor ve büyütüyoruz.
İletişim
Phone  +90 (352) 606 02 91

Location  Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi Sk.
Finans Plaza Kat:1 No:12
Kocasinan/Kayseri

Facebook   Instagram   Linkedin