Google Reklamları

Google Reklamları İle Markanızı Öne Çıkarın

Unique Dijital olarak markanızın ürün ve hizmetlerini arayan kişilerle buluşturuyor, Google reklamları ile markanızı öne çıkarıyoruz. Rakiplerinizin önüne geçmek veya yeni pazarlara açılmak Unique Dijital ile artık çok kolay!

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

3448012 Managament Manager Organize Planning Productivity Icon

Kurulum

Reklam Hesabınızı Kuruyoruz

7695340 Planning Strategy Business Chess Plan Icon

Planlama

Kampanyalarınızı planlıyor, yönetiyor ve optimize ediyoruz.

3709732 Call Performance Report Service Statistics Icon

Rapor

Her ayın sonunda şeffaf bir şekilde raporluyoruz.

Doğru Reklam İle Doğru Kişiye Ulaşın

Arama reklamları (SEM), görüntülü reklamlar (GDN), Youtube ve Google Maps reklamları ile markanızın ürün veya hizmetlerini arayan kişilere ulaştırıyoruz. Firmanız için hazırladığımız strateji ile reklamlarınızı doğru zamanda doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz. Reklamlarınızı dönüşüm odaklı hazırlayarak satış hacminizi artırıyoruz.

Google Reklamlarında Web Sitesine Ziyaret Yoksa Maliyet De Yok

Google reklamlarınız yayına girdikten sonra sadece sizin ürün ve hizmetleriniz hakkında arama yapan kişiler reklamlarınızı görür. Google bunun için sizden herhangi bir ödeme almaz. Sadece reklamlarınıza tıklayıp sitenize gelen kişiler için ödeme yaparsınız.

Görüntülü Reklamlar İle Markanız Hedef Kitlesine Ulaşsın

Google reklamlarınız yayına girdikten sonra sadece sizin ürün ve hizmetleriniz hakkında arama yapan kişiler reklamlarınızı görür. Google bunun için sizden herhangi bir ödeme almaz. Sadece reklamlarınıza tıklayıp sitenize gelen kişiler için ödeme yaparsınız.

Google Reklamlari 3

Yeniden Pazarlama Reklamları İle Kendinizi Hatırlatın

Web sitenize reklam veya organik yollarla gelen kişilere Google Görüntülü Reklamlar ile markanızı hatırlatıyoruz. Bu şekilde daha önce web sitenizi ziyaret etmiş, markanızla ilgilenen fakat ilk aşamada satın alma kararı verememiş müşterilerinizi kaçırmamanızı sağlıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi tekrar tekrar hatırlatarak web site ziyaretçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürüyoruz.

Youtube Reklamları İle Marka Bilinirliğinizi Arttıralım

Google’dan sonra en çok arama yapılan ikinci platform olan Youtube’da hedef kitlenize markanızı duyuruyoruz. Youtube reklamlarının en önemli özelliklerinden biri de arama ağı reklamları ya da görüntülü reklamlarda olduğu gibi izlenme olmadığı zaman ücret ödenmemesidir. Reklamlar yalnızca izlendiği zaman ya da 30 saniye izlendiği zaman ücret ödenir.

Dijital Dünyaya Adım Atın

Unique Dijital olarak size özel hazırladığımız strateji ve kampanyalar ile sizde dijital dünyada yerinizi alın. Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan kişilere ulaşıp satışlarınızı arttırın.

Profesyonel ekibimizle özen ile sizin için oluşturduğumuz strateji ile Google reklam hesaplarınızı kuruyoruz, planlıyoruz. Hazırladığımız kampanyaların takibini yapıp her gün optimize ediyor ve paranızın boşa gitmemesini sağlıyoruz. Bunun sonucunda her ayın sonunda detaylı bir şekilde raporluyoruz.

Unique Dijital
Unique Dijital olarak, dijital dünyada markaları benzersiz fikir ve hizmetlerimiz ile temsil ediyoruz. Markanızı en doğru şekilde konumlandırıyor, hedef kitleye ulaştırıyor ve büyütüyoruz.
İletişim
Phone  +90 (352) 606 02 91

Location  Gevher Nesibe Mh. Gök Geçidi Sk.
Finans Plaza Kat:1 No:12
Kocasinan/Kayseri

Facebook   Instagram   Linkedin